Güzel Organik Yumurta 30'lu (53-62gr) Orta Boy

295,00 TL

Stok Durumu: Stokta Var

Ücretsiz Kargo Hızlı Teslimat

Ürün fiyatımıza kargo dahildir.

Saat 15:00 kadar verilen Organik Yumurta siparişleriniz aynı gün kargoda.

Türkiye'nin her yerinden günlük taze yumurta almak için sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Bursa'da bulunan tek organik yumurta çiftliği olan Güzel Organik, 19 dekar üzerine kurulmuştur. Tavukların refahının ön planda tutulduğu organik yumurta çiftliğinde stresten uzak tabuklar asla antibiyotik ve GDO içeren yemler ile beslenmezler.

 

Doğanın her elemanına saygılıyız

Yumurta üretimimizde tavukların açık alana ulaşmasını sağlıyoruz. Çiftliğimizin 19 dekar arazisi de organik statüsündedir. Ceviz ağaçlarının bulunduğu bu arazide çok sayıda farklı otlar da yetişmektedir. Canlıları öldüren ilaçları kullanmadığımız için doğanın tüm elemanları ile birlikte güzel bir ilişki içinde yaşıyoruz. Toprağı ve suyu kirletmiyoruz.

Organik Yumurta

Organik yumurta, konvansiyonel yöntemle elde edilen yumurtaya göre yüksek miktarda vitamin A, vitamin E ve omega 3 içerir. Organik yumurta üretiminde antibiyotik ve GDO içeren yemler kullanılamaz. Açık alana ulaşım imkanı olduğu için temiz hava olanakları daha fazladır. Gaga kesimi de yasaktır. Bu nedenle doğal davranışlarını daha fazla gösterebilirler.

Organik yumurta üretiminde insanların sağlığına dikkat edildiği kadar tavukların da sağlıklı olmasına dikkat edilir. 

Bursa Organik Yumurta

Bursa'da üretim yapan tek Organik Yumurta çiftliğine sahibiz. Özel kurulan sistemimiz ile kümese etki eden her etmen otomatik olarak çalışmaktadır. Tavukların kümes içinde bulunduğu zamanlarda onlara uygun sıcaklık, temiz hava ve ışıklandırma otomatik olarak bilgisayar tarafından ayarlanmakta ve sabit tutulmaktadır.

İstanbul Organik Yumurta

Organik yumurta siparişleri anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir. İstanbul Organik yumurta siparişi veren değerli müşterilerimizin yumurtaları genel olarak bir sonraki iş günü adreslerine teslim edilmektedir. İstanbul organik yumurta için gün içinde saat 14:00'a kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. 

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, bilgi@guzelorganik.com.tr adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız beklenmektedir. guzelorganik.com bu e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Bu bilgileri size iletmemizle birlikte siz iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderebilir veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda hangi kargo şirketi vasıtasıyla teslim ettiğinizi bize info@guzelorganik.com.tr adresi üzerinden bildirmeniz gerekmektedir. Sevkiyat sırasında zarar gördügünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.